Aklınızı Başınızdan Alacak Çanta Tasarımları

Bayan olsun erkek olsun çantalar hayatımızın vazgeçilmez eşyalarından biri. Bu durum bayanlarda daha da önemli olsa da erkekler içinde bir çok alanda kullanılmaktadır. Çanta ile serüvenimiz daha küçük yaşta alınan mini çantalar ile başlayıp, okulla giderken içine alabildiğine kitap doldurduğumuz çantalar ile devam etmekte. İlerleyen yaşımızla birlikte içimizde oluşan sanat ve moda hisleri ile çantalarımız daha renkli ve farklı hale gelmektedir.

Max ve Luba yapmış oldukları çanta tasarımları ile çanta kalıbına farklı anlam kazandırdılar. Çanta illa ki çanta şeklinde mi görünmek zorunda diyerek, normal objeleri göz önüne alarak çantalarına tasarladılar. İnternette yayınladıktan sonra da çok büyük bir ilgi gördüler. Onlarca sipariş aldılar. Bunun yanında yeni tasarım istekleri de her geçen gün arttı. Eğer sizde en sevdiğiniz nesneyi çanta halinde istiyorsanız aşağıdaki adresten ziyaret edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için ; Etsy

#1 Çilek Kavanozu Çantası

#2 Keman Sırt Çantası

#3 Çaydanlık Çanta

#4 Benzin Bidonu Çanta

#5 Uçan Balon Çanta

#6 Kedi Tasarımlı Çanta

#7 Davul Tasarımlı Çanta

#8 Küp Tasarımlı Çanta

#9 Pasta Tasarımla Çanta

#10 Fotoğraf Makine Tasarımlı Çanta

Sizlere 10 tane çanta tasarımı sunmuş olduk. Daha fazla ürün ve tasarımlara göz atmak için yazının başında yer alan adrese gidebilirsiniz. Yeni paylaşımlardan haberdar olmak için Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir